Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

"NEJSOU DOKONALÍ LIDÉ‚ ALE JSOU DOKONALÉ CHVÍLE"

 

 

 
                                                                                                
 
 
 
Svatební den je důležitým dnem ve Vašem životě, a proto je dobré nepodcenit žádné detaily v hudební produkci na Vaší svatbě ! 
 
Dělám svatby v rytmu 80's & 90's let + CZ & SK hity. POZOR ! NEHRAJI však country, folk, polky, valčíky, táborákové odrhovačky, apod.  - na tento druh muziky jsou specializované živé kapely !
 
"Ženiši" většinou upřednostňují hudební skupinu a není se vůbec čemu divit. Každý z nás má určitě zkušenost s nějakým tím „DJ“ na diskotéce, který si hraje sám pro sebe, zahleděný do mixážního pultu a snaží se mixovat nějakou tu bombastickou novinku, kterou nikdo nezná. Celou noc stejný rytmus, nesrozumitelné blábolení do mikrofonu a bez šance nechat si zahrát Vaši oblíbenou skladbu na přání. 
 
Tak přesně tohle se Vám se mnou nestane !!!
 
 Svatba má totiž jednu velkou nevýhodu - tento Váš jedinečný den se bohužel nedá opakovat !
 
 
Svatební repertoár praktikuji tak, že se 14 dní před svatbou sejdu s nevěstou a ženichem. Ne snad proto, abych se ujistil, jestli si to nerozmysleli , ale proto abych zjistil, zda mají nějaká speciální přáníčka ohledně muziky. Totéž platí o úvodním tanci ženicha a nevěsty, případně i dalších hudebních požadavcích.
 
Vše sám připravím a pomohu Vám vybrat nejvhodnější místo pro taneční parket a rozmístění aparatury. Ta je Vám k dispozici také pro mluvené slovo, např. pro čtení svatebních přání, proslovy a organizační věci.
                                                                          
                                                                 
Výhody DJ:

- zabere méně místa než kapela
 
- nepotřebuje dělat přestávky
 
-na svatbě nebo firemní akci může průžněji reagovat na dané složení hostů má širší repertoár, přece jen kapela v jakémkoliv  
 složení nemůže zahrát všechno
 
-nemůže zpívat ani hrát falešně 
 
-narozdíl od kapely může hrát i potichu, zdánlivě nepodstatná věc. Ale jsou chvíle,  kdy je příjemná tlumená hudba lepší než hlasitá  
  produkce. Kapela hrát potichu nemůže  
 
 
                  
 
 
                                                                                                          
 
 
                                            
                                                         
 
 
TOPlist